Toimistomme sijaitsevat Joensuussa ja Helsingissä


Myynti

Käynti- ja postiosoite:
Sensire Oy
Raivaajantie 1
80100 Joensuu

Puh. 020 799 9799
Email: myynti@sensire.fi

Käyntiosoite:
Sensire Oy
Kampinkuja 2 (Sähkötalo)
00100 Helsinki

Puh. 020 799 9799
Email: myynti@sensire.fi


Joonas Korhonen

Joonas Korhonen

040 0272525
joonas.korhonen@sensire.fi 

Matti Kuokkanen

Matti Kuokkanen

050 0678128
matti.kuokkanen@sensire.fi 

Henri Kuusisto

Henri Kuusisto

040 6402208
henri.kuusisto@sensire.fi 

Aki Roivanen

Aki Roivanen

050 4121804
aki.roivanen@sensire.fi 


Asiakastuki | Huolto

Puh. 020 799 9798 (arkisin 8-16)
Email: asiakastuki@sensire.fi  

Postitusosoite huoltolähetyksiin:

Sensire Oy Huolto
Raivaajantie 1
80100 Joensuu

Hallinto | Tuotekehitys

Käynti- ja postiosoite:
Sensire Oy
Raivaajantie 1
80100 Joensuu

Puh. 020 799 9790
Email: info@sensire.fi

Y-tunnus 1648564-7
VAT FI16485647

Sensire laskutus- ja toimitusosoitteet (pdf)


Jätä yhteydenottopyyntö

Pyrimme vastaamaan saman arkipäivän kuluessa. Voit ottaa yhteyttä myös puhelimitse ja sähköpostilla, katso asiakastuen ja myynnin yhteystiedot yllä.